Про це він розповів у програмі «Розвилка».

На думку експерта, зараз потрібно проаналізувати, чому в цьому кондратьєвському циклі світ здригнувся від стількох воєн, якою була причина і яка тут була ідеологія.

«Фактично ми зараз живемо у підручнику історії, прямо на наших очах формується нова реальність. Як формується нова реальність? Спершу вмирає старе, помре все старе, абсолютно все. Якщо хтось думає, що залишиться острівець умовної Атлантиди, де все збережеться до початку цього року, то ні. Нова ідеологія – це буде ідеологія комплементарностей, ідеологія взаємодоповнення, яка базуватиметься на одній простій речі: одна планета – один народ. Ось цей магістральний розвиток людства на найближчі 50 років», - пояснює Руслан Бізяєв.

Українцям же, розмірковує він, необхідно зрозуміти ті родові травми, які були отримані в епоху Кучми: олігархічна система, відсутність соціальних ліфтів. Старий суспільний договір, наголошує політолог, припинив існування на Майдані. Він нагадує, що це був договір, за якого влада забезпечувала мінімальні соціальні стандарти та лізла до кишені, а суспільство вдавало, що воно цього не помічає.

«Новий суспільний договір – це правила гри, за яких нова людина від дитячого садочка до університету йде за сучасною гуманістичною програмою. Освіта, новий економічний устрій без цього ніяк, культура, сім'я. Все, що стосується «ізмів», комунізм, націоналізм тощо – все це в минулому. На чільне місце ставиться людина, а суспільство живе за принципом взаємодоповнення», - стверджує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Після звільнення Лиману ЗСУ знайшли накрадений "скарб" окупантів: у таке навіть важко повірити У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов пояснив, що росія хотіла окупувати Крим ще 2009 року.

Також Знай.ua писав про те, що Пономарьов пояснив, чому російська армія оголосила «паузу».