Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами гостя програми, не всі військові на фронті віруючі люди, серед них є й атеїсти. Тим не менш, констатує капелан, він у своїй практиці не має мети привести людину до Бога, він лише допомагає, якщо людина сама хоче Його прийняти і знайти.

«Я не буду займатися наверненням, я в армії не для того з людьми, щоб навернути всіх до Бога якомога швидше, користуючись нагодою обстрілів чи чогось іншого, якоюсь ситуацією. Моя задача – бути поруч із людьми і приймати їх такими, якими вони є», - пояснює Сергій Дмитрієв.

Також він розповідає, що капелан – це не психотерапевт і не офіцер із морально-психологічного забезпечення. Щодо останнього, додає гість програми, ця посада буде зникати і її місце займе більше цивільно-військове співробітництво. За його словами, до капеланів по пораду можуть звертатися не тільки християни, адже тут стерті конфесійні рамки.

«Капелани - це священники на війні, це представники доброї сили, віри, людяності, совісті, честі», - зазначає Сергій Дмитрієв.

Популярні новини зараз
Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов натякнув на місцезнаходження бункера путіна.

Також Знай.ua писав про те, що німецький дипломат Вольфганг Ішингер засудив уряд Шольца через Україну.