Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами гостя програми, не всі військові на фронті віруючі люди, серед них є й атеїсти. Тим не менш, констатує капелан, він у своїй практиці не має мети привести людину до Бога, він лише допомагає, якщо людина сама хоче Його прийняти і знайти.

«Я не буду займатися наверненням, я в армії не для того з людьми, щоб навернути всіх до Бога якомога швидше, користуючись нагодою обстрілів чи чогось іншого, якоюсь ситуацією. Моя задача – бути поруч із людьми і приймати їх такими, якими вони є», - пояснює Сергій Дмитрієв.

Також він розповідає, що капелан – це не психотерапевт і не офіцер із морально-психологічного забезпечення. Щодо останнього, додає гість програми, ця посада буде зникати і її місце займе більше цивільно-військове співробітництво. За його словами, до капеланів по пораду можуть звертатися не тільки християни, адже тут стерті конфесійні рамки.

«Капелани - це священники на війні, це представники доброї сили, віри, людяності, совісті, честі», - зазначає Сергій Дмитрієв.

Популярні новини зараз
Головне за 25 вересня: Полякова взяла соцвиплати, українці залишаться без субсидій, а окупанти мчать воювати без штанів Яйця стануть справжнім делікатесом: експерт попередив про стрімке підвищення цін Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов натякнув на місцезнаходження бункера путіна.

Також Знай.ua писав про те, що німецький дипломат Вольфганг Ішингер засудив уряд Шольца через Україну.