Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами гостя програми, не всі військові на фронті віруючі люди, серед них є й атеїсти. Тим не менш, констатує капелан, він у своїй практиці не має мети привести людину до Бога, він лише допомагає, якщо людина сама хоче Його прийняти і знайти.

«Я не буду займатися наверненням, я в армії не для того з людьми, щоб навернути всіх до Бога якомога швидше, користуючись нагодою обстрілів чи чогось іншого, якоюсь ситуацією. Моя задача – бути поруч із людьми і приймати їх такими, якими вони є», - пояснює Сергій Дмитрієв.

Також він розповідає, що капелан – це не психотерапевт і не офіцер із морально-психологічного забезпечення. Щодо останнього, додає гість програми, ця посада буде зникати і її місце займе більше цивільно-військове співробітництво. За його словами, до капеланів по пораду можуть звертатися не тільки християни, адже тут стерті конфесійні рамки.

«Капелани - це священники на війні, це представники доброї сили, віри, людяності, совісті, честі», - зазначає Сергій Дмитрієв.

Популярні новини зараз
Українцям за кордоном встановили нові правила: військовий облік, ТЦК, паспорти Ліміти на перекази між картками: яку суму можна відправити без комісій та податку Виплатять по 10 000 гривень: кому потрібно встигнути подати документи до 1 червня Показники лічильників не прийматимуть: платити доведеться за іншим принципом
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов натякнув на місцезнаходження бункера путіна.

Також Знай.ua писав про те, що німецький дипломат Вольфганг Ішингер засудив уряд Шольца через Україну.