Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Ми вже перемогли. Так, певна частина України окупована, але не підкорена. Україна не здалася і ті плани, які мала російська федерація, абсолютно невиконані. Також, я думаю, що незабаром ми повернемо Херсон», - зазначив Сергій Дмитрієв.

За словами священика, Україна змогла вистояти, тому у певній мірі наша країна вже перемогла у війні з росією.

«Вони (росіяни, - Ред.) завжди програвали: якщо взяти історію усіх воєн, то росіяни програвали завжди, коли не було підтримки якихось західних країн. Війна з Наполеоном, Перша світова та Друга світова – це все були поразки, допоки не починалася підтримка від інших країн», - сказав Сергій Дмитрієв.

Як зазначив священик, росія не вміє визнавати свої поразки.

Популярні новини зараз
Фермери прогнозують зниження врожайності картоплі: чи загрожує українцям дефіцит і що буде з цінами Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, священик розповів, як стати вільним від пристрастей та пороків.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Олександр Мусієнко пояснив, чому росія зазнала поразки на київському напрямку.