Про це він розповів на каналі «Утро февраля».

«На жаль, Блінкен все ще дотримується миротворчої теорії, за якою з путіним можна домовитися. Спроби, які він робить, працюють не лише на внутрішнє споживання у США, а й на міжнародне», - наголосив Борис Пінкус.

За словами політика, такі ініціативи з боку Блінкена перегукуються з думкою деяких ліволіберальних лідерів.

«Неодноразові спроби посадити путіна за стіл переговорів не увінчалися успіхом, адже сьогодні успіх України – це поле битви, а запорука перемоги України – це сучасна зброя: РСЗВ «HIMARS» мінімум у кількості 50», - сказав Борис Пінкус.

Як зазначив експерт, чинна влада в США повільно вирішує питання поставок великої кількості озброєння для України, але все ж таки займаються цим: на черзі поставки ще більшої кількості РСЗВ «HIMARS», а також понад 500 сучасних безпілотників.

Популярні новини зараз
"Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Максимів день 3 лютого: помоліться за благополуччя в будинку та не вздумайте ігнорувати прохання людей Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

«На щастя, переважна більшість республіканців і демократів дотримуються того, щоб допомогти Україні сучасними видами озброєнь», - підкреслив Борис Пінкус.

Як повідомляв Знай.ua, Сергій Дмитрієв розповів, що росія використовує релігійні організації як агентів свого впливу.

Також Знай.ua повідомляв, що Дональд Трамп хоче, щоб Україна віддала Крим і мала йти на поступки скаженому диктатору.