Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Что дальше?» із Вікторією Панченко.

«Через накачування інформаційного простору про те, що Україна веде контрнаступ у бік Херсона, у росіян навіть нерви не витримали і вони всерйоз сприйняли цю загрозу, тим більше Херсон для них – це дуже значуще місто», - зазначив Віктор Ягун.

Як зазначив військовий, Херсон – це єдиний обласний центр, який окупантам вдалося захопити після 24 лютого і якщо вони його втратять, то створений ними пропагандистський образ просто впаде, а плани окупувати Миколаїв, Одесу і вийти до Молдови остаточно перетворяться на шалену фантазію в дусі «взяти Київ за 3 дні».

«Коли Херсон буде звільнено, то становище угруповання російських військ на правому березі Дніпра буде дуже незавидним, адже залежать тільки від переправ та логістичних ланцюжків, які Україна взяла під свій вогневий контроль. Знищення цього угруповання буде дуже великим ударом, адже поповнити цей ресурс росія просто не зможе», - сказав Віктор Ягун.

За його словами, зараз росія навіть не має можливості евакуювати свої війська з правого берега Херсонщини. Як зазначив військовий, якщо Україна зачищає правий берег Херсонщини, тоді постає питання Нової Каховки, а це дуже значимо для росії, адже її захоплення означатиме, що Крим знову залишиться без води.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами" Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

«Усе це в комплексі є дуже неприємним для них, тому окупанти кинули резерви та війська, які мали наступати на інших напрямках», - наголосив Віктор Ягун.

Як повідомляв Знай.ua, футуролог Олексій Толкачов заявив, що не слід недооцінювати підтримку Заходу для України.

Також Знай.ua публікував слова політолога Володимира Фесенка про Тайвані: Мова може йти про пряме зіткнення двох наддержав США та Китаю.