Про це він розповів у своєму блозі.

«Українському суспільству розчарування не загрожує, тому що українське суспільство і так завжди розчароване, тим не менш, Захід дає вже дуже багато. Ленд-ліз ще навіть не почався, тобто озброєння по ленд-лізу ще не дійшло», - зазначив Олексій Толкачов.

За словами експерта, вже зараз Україна окрім військової допомоги постійно отримує гуманітарну і фінансову, яка направлена на стабілізацію українського бюджету, без якої на 20-30 день війни можна було побачити катастрофічні наслідки.

«Треба не забувати про такі елементи, як розвіддані: у нас немає своїх супутників, тому усю оперативну інформацію про пересування ворога ми отримуємо від закордонних партнерів – це дуже значна підтримка», - сказав Олексій Толкачов.

На думку футуролога, деякі українці недооцінюють підтримку, яку Україна отримає від Заходу, про те насправді ця підтримка, що наразі ми отримуємо, є дуже колосальною та важливою для нас.

Популярні новини зараз
Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, нардеп Олександр Качура розповів, чи поведеться Україна та Європа на російський шантаж.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Тарас Загородній пояснив, у чому перевага перевлаштування економіки на військові рейки.