Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Кожен українець, який отримує субсидію, може перевірити нарахування субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Це можна зробити за допомогою, знову ж таки, кількох кліків. Щоб дізнатися, чи нарахована субсидія і в якій кількості, треба перейти на портал Мінсоцполітики», - розповідає Катерина Котенкова.

Зокрема, пояснює вона, потрібно зайти на державний портал subsidii.ioc.gov.ua і ввести необхідні дані, далі на екрані з’явиться вся інформація про субсидії, про її нарахування, суму, період призначення.

«Також можна дізнатися, чи має людина право на отримання субсидії. У Мінсоцполітики минулого року визначили критерії, за якими людина може стати отримувачем субсидії на житлово-комунальні послуги. Право на отримання житлових субсидій мають сім’ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більша за певний обов’язковий для них платіж», - зазначає Катерина Котенкова.

Як пояснює журналістка, обов’язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім’ї за встановленою формулою і залежить виключно від доходів сім’ї. Спершу, каже вона, обчислюється середньомісячний сукупний дохід домогосподарства, далі визначається середньомісячний дохід на одну особу, його ділять на розмір прожиткового мінімуму на одну , результат ділиться на два і потім множиться на 20%. Так, констатує журналістка, визначається відсоток середньомісячного сукупного доходу, після цього розраховується розмір обов’язкової частини платежу, обов’язковий відсоток платежу множиться на середньомісячний дохід домогосподарства.

Популярні новини зараз
За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Росіяни тікають із країни на самокатах, а жінки закликають їх їхати помирати: "Це не чоловіки" Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Себастьянович розповів, як сьогодні працює тіньова економіка.

Також Знай.ua писав про те, що Романенко назвав три варіанти виходу з війни з росією.