Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Кожен українець, який отримує субсидію, може перевірити нарахування субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Це можна зробити за допомогою, знову ж таки, кількох кліків. Щоб дізнатися, чи нарахована субсидія і в якій кількості, треба перейти на портал Мінсоцполітики», - розповідає Катерина Котенкова.

Зокрема, пояснює вона, потрібно зайти на державний портал subsidii.ioc.gov.ua і ввести необхідні дані, далі на екрані з’явиться вся інформація про субсидії, про її нарахування, суму, період призначення.

«Також можна дізнатися, чи має людина право на отримання субсидії. У Мінсоцполітики минулого року визначили критерії, за якими людина може стати отримувачем субсидії на житлово-комунальні послуги. Право на отримання житлових субсидій мають сім’ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більша за певний обов’язковий для них платіж», - зазначає Катерина Котенкова.

Як пояснює журналістка, обов’язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім’ї за встановленою формулою і залежить виключно від доходів сім’ї. Спершу, каже вона, обчислюється середньомісячний сукупний дохід домогосподарства, далі визначається середньомісячний дохід на одну особу, його ділять на розмір прожиткового мінімуму на одну , результат ділиться на два і потім множиться на 20%. Так, констатує журналістка, визначається відсоток середньомісячного сукупного доходу, після цього розраховується розмір обов’язкової частини платежу, обов’язковий відсоток платежу множиться на середньомісячний дохід домогосподарства.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..." По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Себастьянович розповів, як сьогодні працює тіньова економіка.

Також Знай.ua писав про те, що Романенко назвав три варіанти виходу з війни з росією.