Про це він розповів на каналі «Православна церква».

«Якщо молимося з увагою, без суєти, без поспіху - молитви легко лягають на серце і на розум», - підкреслює Нестор Коломієць.

Тобто, пояснює він, не так важливе знання якихось певних молитов напам’ять, таких правил немає в принципі, як увага та усвідомленість під час їхнього прочитання.

Тим не менш, констатує священнослужитель, якщо людина дотримується молитовного правила, читає ранкові та вечірні молитви, приєднуючись до таїнств та богослужінь, то вона й зможе легко запам’ятати велику їхню кількість. Загалом же, каже він, варто читати молитву щодня.

«Ми молимося вранці, молимося ввечері, молимося перед кожною справою, перед їжею, після трапези. Якщо людина молиться щодня, вона знатиме багато молитв напам’ять», - стверджує Нестор Коломієць.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дацюк пояснив, що прийде на заміну геополітики після її знищення.

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов заявив, що Україна стверджує цінність любові, а росія виходить із самоствердження.