Про це він розповів на своєму каналі.

«Я б поділив підготовку до опалювального сезону на кілька етапів, бо для різних міст, для різних областей будуть абсолютно різні поради. І це зокрема корелюється з підготовкою до опалювального сезону. Насамперед беремо прифронтові зони, Донецьку та Луганську область. Я рекомендую всім звідти виїжджати. Опалення у цих містах не буде, газу у цих містах не буде, відповідно проживати у багатоквартирному будинку ви не зможете», - заявив Олег Попенко.

Експерт зазначив, що у населених пунктах, де ведуться активні бойові дії або які перебувають у прифронтових зонах, не буде холодної води та не працюватиме каналізація. Саме тому Олег Попенко порекомендував усім людям із цих міст якнайшвидше їхати.

«Це пов'язано не з причиною того, що хтось не хоче вам дати тепло чи газ дорогий. Причина в тому, що перебитий газопровід, він знаходиться в зоні бойових дій. Відремонтувати його, капітально все зробити неможливо, найближчими місяцями ніхто нічого там не зробить. Тому всім, хто там живе, треба або переїжджати з багатоквартирних будинків, або переїжджати в приватний сектор. Це якщо говорити про зону прифронтову», - повідомив експерт.

Також Олег Попенко повідомив, що подібна ситуація буде у Миколаєві, Харкові у Запорізькій області, там теж не буде опалювального сезону, тож людям краще звідти виїжджати.

Популярні новини зараз
Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Корнієнко повідомив, чому у Верховній Раді знову почалися бурхливі дискусії.

Також Знай.ua повідомляв, що Геннадій Друзенко розповів, що сьогодні українці воюють за нову кращу державу.