Про це він розповів під час першого дня Всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Ми не знаємо, коли закінчиться війна. Жодна логіка і жодна аналітика вам цього не скаже. Точно так же, як жодна логіка і жодна аналітика не сказала, коли вона почнеться. Друга річ – відбувається дуже багато нелогічних речей, які не можна спрогнозувати», - міркує Микола Давидюк.

Зокрема, зазначає він, важко було спрогнозувати, що під час мітингу у 2013-2014 роках Янукович злякається і втече на вертольоті після того, як його силовики побили студентів, а сьогодні Зеленський стане надзвичайно успішним світовим політиком. А відтак, констатує експерт, не можна виключати можливості певних подій.

«Ми повинні бути готові до зміни, супершвидкої зміни. Так, ми повинні готуватися до суперзяжної війни, вона такою може бути, нам казали 2-3 тижня і все, закінчиться, не пішло. Але в якийсь момент для нас може бути гіршим, що ми налаштувались на війну, але не готові були до швидкого сценарію відбудови і будівництва успішної держави», - пояснює Микола Давидюк.

Отже, підсумовує політолог, Україні важливо вийти з війни успішною, сильною та багатою державою. А для цього, зазначає він, передусім потрібно відбудувати державу, повернути мільйони людей, які виїхали закордон і серед яких були хороші спеціалісти, і імплементувати людей уже із новими знаннями з фронту чи Європи в українське суспільство.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Сушко розповів, у парадигмі яких цінностей перебувають українці.

Також Знай.ua писав про те, що Мовчан розповів, чому КГБ не завадило проголошенню незалежності України.