Про це він розповів на каналі my.ua.

«Україна й існує завдяки тому, що вона бореться, вона вміє боротися. Дуже багато етносів, які не вміють боротися, вони зникли з європейської мапи, а Україна змогла вибороти свою незалежність, точніше, українці змогли вибороти свою незалежність», - повідомив Олесь Доній.

За словами ідеолога, усі три революції, які відбулися в Україні, свідчать про те, що дух боротьби в українців досі є. Однак водночас ці революції свідчать про незадовільність державної системи влади. Ця тема окрема, і ця проблема також наша. Якщо українці влаштовують революції, значить влада щось робить не так, іде на кроки, які суперечать настроям і думкам народу.

«Але те, що ми спроможні виходити на прю, виходити на площі, щоб змінювати ситуацію, це обумовило й існування української держави в подальшому, і, зокрема, таких спалах ненависті з боку російського керівництва, яке й захотіло піти війною», - наголосив Олесь Доній.

Також ідеолог зазначив, що, якби не було боротьби в Україні, якби не було революцій, то росія давно спробувала б схопити нас й асимілювати. Однак Україна не дозволяє це робити, й український народ чітко показує свою позицію.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь підказала, як ми підвели росіян: "Невже не можна?" Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Євген Дикий розповів, скільки наразі мобілізовано українців.

Також Знай.ua повідомляв, що ще одній категорії чоловіків призовного віку дозволили виїжджати за кордон, проте є одна умова.