Про це він розповів на каналі my.ua.

«Україна й існує завдяки тому, що вона бореться, вона вміє боротися. Дуже багато етносів, які не вміють боротися, вони зникли з європейської мапи, а Україна змогла вибороти свою незалежність, точніше, українці змогли вибороти свою незалежність», - повідомив Олесь Доній.

За словами ідеолога, усі три революції, які відбулися в Україні, свідчать про те, що дух боротьби в українців досі є. Однак водночас ці революції свідчать про незадовільність державної системи влади. Ця тема окрема, і ця проблема також наша. Якщо українці влаштовують революції, значить влада щось робить не так, іде на кроки, які суперечать настроям і думкам народу.

«Але те, що ми спроможні виходити на прю, виходити на площі, щоб змінювати ситуацію, це обумовило й існування української держави в подальшому, і, зокрема, таких спалах ненависті з боку російського керівництва, яке й захотіло піти війною», - наголосив Олесь Доній.

Також ідеолог зазначив, що, якби не було боротьби в Україні, якби не було революцій, то росія давно спробувала б схопити нас й асимілювати. Однак Україна не дозволяє це робити, й український народ чітко показує свою позицію.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Євген Дикий розповів, скільки наразі мобілізовано українців.

Також Знай.ua повідомляв, що ще одній категорії чоловіків призовного віку дозволили виїжджати за кордон, проте є одна умова.