Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

Як зазначає журналістка, за півтора місяця в Україні починається опалювальний сезон і громадян закликають запасатись альтернативними джерелами опалення, оскільки навіть за наявності достатньої кількості газу немає гарантій, що російські війська не пошкодять газові мережі чи інфраструктурні об’єкти.

«У Львові мерія вирішила максимально підготуватися до такого сценарію. Зокрема, вирішено закупити 740 пічок-буржуйок для встановлення у комунальних закладах. Крім того, Виконком зобов’язав усі львівські ОСББ та управляючі компанії встановити буржуйки в кожному багатоквартирному будинку. Відповідно до підрахунків у місті має бути обладнано близько 10 тисяч 500 теплових пунктів», - повідомляє Катерина Котенкова.

Окрім цього, додає вона, буржуйки встановлять в освітніх та соціальних закладах Львова, а загалом весь цей процес має закінчитися до 1 жовтня. Як розповідає журналістка, мер Андрій Садовий заявив, що місто фактично на 100% готове до опалювального сезону за умови стабільної ситуації, але, оскільки йде війна, то варто напрацьовувати альтернативні варіанти обігріву.

Популярні новини зараз
У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Попенко розповів, які існують ризики для України через ситуацію на ЗАЕС.

Також Знай.ua писав про те, що українці можуть отримати компенсацію за комунальні послуги.