Про це він розповів на каналі «Павло Себастьянович».

«Не може така системна, структурна, складна реформа, як земельна, регулюватися одним аркушем паперу. Я вважаю, що спочатку треба було відштовхуватися від написання спеціального Земельного кодексу, який мав регулювати всі основні правові відносини під час використання землі, продажу землі тощо. І найголовніше, потрібно було закладати конституційну домінанту з погляду того, чого ми таки хочемо досягти», - повідомив Олексій Кущ.

Економіст зазначив, що поляки, наприклад, розпочали свою земельну реформу саме зі змін до конституції. Це і була якась конституційна домінанта, яка задається як точка, від якої потім уже, як піраміда, будується вся законодавча основа, база у вигляді законів, нормативних законодавчих актів.

«Вони (поляки – Ред.) поставили цю домінанту, і фактично ми бачимо, що вони цієї мети досягли. Ми бачимо фактично, що у Польщі йде розвиток у бік так званої продуктової складності. Це, в принципі, європейський тренд – продуктова складність, немає зацикленості на монокультурах і дуже високий рівень додаткової вартості, який знімається з одного гектара землі», - заявив Олексій Кущ.

Популярні новини зараз
Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Військовий обурився, що повістки роздали нікчемам, які знущалися з дівчат: "Заберіть їх собі у райвідділ! ЗСУ – не смітник!" Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, в Україні компенсують вартість комунальних послуг – хто може скористатися.

Також Знай.ua повідомляв, що ветеранам змінять фінансування — Кабмін вніс зміни до держбюджету, чого торкнеться.