Про це він розповів у своєму блозі.

«Це схоже на великий наступ, просто він почався позавчора і говорити про те, що він вже розгорнувся на повну міць наша влада і військові поки що остерігаються», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами експерта, зараз не можна об'єктивно оцінити те, що відбувається на херсонському напрямку, але очевидно, що українська армія почала наступальні дії.

«Все ж, ситуація дуже серйозна, і наступ і серйозний. Навіть допускають мої джерела з військових високопоставлених кіл, що росія готова віддати Херсон, тому що вона не має сил його захищати», - підкреслив Вадим Карасьов.

Як зазначив політолог, якщо Україна почне наступ на повну силу, то під тиском російські окупанти залишать Херсон і українське місто буде звільнено від загарбників.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політолог Олександр Новохатський пояснив, що ухвалення на службу лише людей з військовою підготовкою покращить централізацію влади.

Також Знай.ua повідомляв, що Гаррі Табах розповів, чому у Криму складно діяти партизанам.