Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Что дальше?» із Вікторією Панченко.

«Ця війна закінчиться не в Україні, а у Москві. Не скинувши путіна, не можна буде забезпечити безпеку країні – це основне питання», - зазначив Ілля Пономарьов.

На думку опозиціонера, якщо режим путіна не буде зруйнований, то після звільнення українською армією тимчасово-окупованих територій пройде небагато часу, коли російська федерація захоче знову розпочати війну.

«Але чи готова Україна витрачати життя своїх синів та дочок для того, щоб звільняти росію? Навряд чи. Це мають зробити росіяни», - наголосив Ілля Пономарьов.

Як він зазначив, на даний момент «російська збройна опозиція», яка повинна буде повалити путіна, вже тренується в Україні та готується до зміни режиму у російській федерації.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Головне за ніч: зізнання лукашенка, розкол в росії, дефіцит хліба в Україні та можливість масованого удару путіна Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

«Українська влада вже зробила важливий для себе крок – дозволила нам цим займатися», - сказав Ілля Пономарьов.

Як повідомляв Знай.ua, нардеп Олександр Качура повідомив, як можна ізолювати росію від цивілізованого світу.

Також Знай.ua публікував слова політтехнолога Бориса Тізенгаузена: путін узяв на себе велику місію з розвалу та знищення росії.