Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Что дальше?».

«Коли ми говоримо про контрнаступ, то ми, очевидно, уявляємо собі фронт, військових, які кричать «ура» та наступають танками, літаками, гвинтокрилами і звільняють територію. Але, очевидно, сьогодні військова тактика та у цілому ця війна є новою», - зазначив Юрій Подорожній.

На думку експерта, наразі відбувається сучасна війна, яка відрізняється від звичайних уявлень про війну, отже зовсім не дивно, що український наступ на Півдні України відбувається не так, як ми звикли уявляти наступ на війні. За його словами, нова тактика наступу сильно відрізняється від тактики наступів у минулих війнах: наступ відбувається більш стримано і ефективно у сенсі використання ресурсів.

«На сьогоднішній день ті військові дії, які здійснює українське військове керівництво, мають дати якісь результати. Нам залишається лише довіряти Залужному та Збройним силам, які так чи інакше просуваються вперед і виганяють ворога з нашої території», - підкреслив Юрій Подорожній.

Як зазначив політтехнолог, важливо підходити до звільнення окупованих територій не з політичної точки зору, коли встановлюються дедлайни та попри військові реалії вимагаються результати, тому наразі краще притримуватися тиші у питанні контрнаступу.

Популярні новини зараз
"З 23 у мене 7 людей залишилося": російський десантник записав мотивуючий ролик, запрошуючи до своїх лав Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

«Давайте психологічно відмовимося від психологічних дедлайнів і дамо Збройним силам можливість спокійно робити свою роботу. В українських Збройних сил, на відміну від росіян, ще є задача зберегти життя наших солдат і якомога більш технічно робити свою роботу, аби саме техніка та зброя допомагала звільняти територію, а не закидати противника живою силою», - сказав Юрій Подорожній.

Як повідомляв Знай.ua, геополітик Юрій Буздуган розповів, які бувають види цивілізацій.

Також Знай.ua повідомляв, що Олег Скрипка символічно повернувся до Вінниці, на те місце, де його майже не вбила ракета.