Про це він розповів у програмі «Садок вишневий».

«Цивілізація – це держава, економіка та суспільство в одному флаконі. Є глобальна цивілізація людства, а також бувають й локальні цивілізації: англійська, французька, українська, японська і так далі», - зазначив Юрій Буздуган.

За словами геополітика, кожна локальна цивілізація відрізняється від іншої за зазначеними вище трьома основними параметрами.

«Коли у тебе 3 в 1, то якийсь з цих параметрів є домінуючим: є цивілізації, у яких держава домінує, наприклад, росіяни, китайці або німці. Є цивілізації, де першочерговою є економіка: євреї, греки, вірмени та англосакси», - підкреслив Юрій Буздуган.

Як зазначив експерт, у людській історії були періоди, коли здебільшого домінували держави, а точніше імперії. Але, за його словами, 500 років тому прийшов час цивілізацій, у яких в пріоритеті стоїть економіка: португальці, голанці та англійці.

Популярні новини зараз
Українці масово скаржаться на затримку пенсій: ПФУ намагається пояснити ситуацію Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Після звільнення Лиману ЗСУ знайшли накрадений "скарб" окупантів: у таке навіть важко повірити
Показати ще

«Їхньою основною фішкою був бізнес», - сказав Юрій Буздуган.

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів, де Гітлер знайшов ідеологічні засади нацизму.

Також Знай.ua повідомляв, що Михайло Шейтельман розповів, хто може стати президентом України, якщо Зеленський не піде на другий термін.