Про це він розповів на каналі my.ua.

«Я можу сказати одне: війна повністю змінила політичну карту та політичні уподобання. Багато старих політиків взагалі вже ніколи не повернеться на орбіту. Я думаю, що коли закінчиться війна і ми проведемо вибори, швидше за все це будуть парламентські, місцеві та президентські вибори – все відразу. Наступний парламент буде дуже «піксельним», як це заведено говорити, буде багато тих хлопців, які воювали та воюють зараз», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, суспільство після війни пильно стежитиме за діями політиків і не дозволить їм повертатися в політику після будь-яких дій, спрямованих проти народу та держави. На нас чекає, як наголосив Борис Тизенгаузен, відмова від політиків старої формації.

«Я, чесно кажучи, не розумію, як ми будемо після війни, коли ось вони, всі наші старі політики повилазять, як ми взагалі на них дивитимемося. Ні, буде відмова повністю від більшості (старих політиків – Ред.)», - зазначив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Павло Себастьянович розповів, якими мають бути реформатори у державі.

Також Знай.ua повідомляв, що в Україні можуть звільнити від мобілізації ще дві категорії чоловіків, рішення за нардепами.