Про це він розповів на каналі «Особистість із Сергієм Дойком».

Михайло Шейтельман повідомив, що росія – це фейкова країна, і вона намагалася приховати все своє справжнє. Але під час війни стало все очевидно, і весь світ побачив, яка насправді в росії влада і на що насправді здатна країна, яка називає себе «найвеличнішою».

«Ну, наскільки вона стійка, нинішня влада в москві? Ось мені видається, що вона дуже нестійка, що за час війни, за ці понад шість місяців путінський режим сам себе дуже розхитав. Просто сам себе­ величезною кількістю помилок, неправильних дій», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, росія вже давно не така велика країна, як вона голосно любить заявляти. Михайло Шейтельман наголосив, що на сьогоднішній день росія – це 1,5% світового ВВП до війни, а після війни буде менше 1%. Якісної освіти зараз у росії немає, і жоден університет зараз не входить навіть до топ-100 найкращих вишів світу. Коли Захід ввів санкції, стало зрозуміло, що ця так звана велика країна не може навіть виробляти власні автомобілі.

«Виявляється, весь цей час там (у росії – Ред.) все деградувало. Я впевнений, що якщо сьогодні провести просту річ, психометричний тест і якщо вирахувати сьогодні середній IQ жителя України, то він дуже випередить середній IQ жителя росії. Чому? Тому що тут люди постійно жили в конкуренції, всі ці 30 років незалежності, і в постійній інтеграції із Заходом», - зазначив політтехнолог.

Популярні новини зараз
Виплати зміняться з 1 жовтня: що потрібно знати "Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, росіяни можуть знову атакувати Київ: Валерій Залужний про варіант розвитку подій.

Також Знай.ua повідомляв, що Борис Тизенгаузен повідомив, як зміниться політична мапа України після війни.