Про це він розповів у своєму блозі.

«Війна має багато обману та багато хитрощів: здається, що відступають, а насправді наступають чи навпаки. Харків, де українці погнали росіян, це, звичайно, перемога і це тішить», - зазначив Гаррі Табах.

За словами військового, виходячи з дій ЗСУ у Харківській області, українські військові воюють дуже грамотно та дуже ретельно опрацьовують свою тактику.

«Але недооцінювати ворога в жодному разі не можна, адже росія має великі резерви. Металобрухту у них теж багато. В українців бойовий дух піднятий і у них на губах є смак перемоги – це добре», - наголосив Гаррі Табах.

На думку експерта, для того щоб Україна остаточно розбила російських окупантів, Захід має дати Україні ленд-ліз і почати постачати саме наступальне озброєння.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів Головне за ніч: "сюрприз" від ЗСУ, передбачення смерті путіна, здорожчання автогазу та чому слід закупитися продуктами Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, терорист стрільців-гіркін знову вангує: ЗСУ просуваються до Маріуполя.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Вадим Карасьов пояснив, від чого залежатиме успішність українського контрнаступу.