Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, все ж таки буде ухвалено рішення звільнити Запорізьку область лише військовим шляхом, знищивши всіх терористів. Особисто він іншого шляху не бачить, оскільки з росіянами нема про що розмовляти і будь-які домовленості приречені на їхнє порушення, оскільки йдеться про терористів.

«Ось у чому питання. Якби хоч один документ вони дотримувалися. Кажуть, вони не відповідають за Мінськ-2, та вони не відповідають за 2008 рік, коли вторглися до Грузії, розірвали її на частини. У них тоді теж був підписаний меморандум, вони що, виконали його? Ні, з ними нема про що домовлятися», - пояснює Георгій Біркадзе.

Тому, каже політолог, він сподівається, що звільнення окупованих територій організують добре, і невдовзі ми це побачимо. До того ж, додає експерт, сьогодні росія завдала Україні збитків уже на 700-800 мільярдів, але ця цифра, вочевидь, зросте до кінця війни десь до одного трильйона.

«Ми ж не лише себе захищаємо, ми сьогодні захищаємо також Європу», - наголошує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Через борги за комуналку заберуть майно: хто може залишитися ні з чим Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Пелюховський розповів про проблему приватизації надр та стратегічних підприємств.

Також Знай.ua писав про те, що Жданов розповів про безпорадність росіян в акваторії Чорного моря.