Про це він розповів на своєму каналі.

«Мені приємно, що та робота, яку ти проводиш у парламенті, вона дійсно дає результат. Але ж проект постанови, який ми напрацювали спільно з МЗС, це була вже фіналізація, можна сказати, величезних зусиль Президента як найголовнішого дипломата, МЗС, усього дипломатичного корпусу, усіх депутатів», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, ухвалення Європейським Союзом рішення щодо призупинення спрощеного візового режиму для росіян – це результат роботи всіх українських депутатів, адже це була велика спільна робота.

«Те, що зараз таке безпрецедентне рішення ухвалили країни Європейського Союзу, вони дійсно зупинили угоду про спрощений візовий режим. Але ж і окремі країни зараз уже повністю перестали видавати візу, це найприємніше. Це, наприклад, Литва, Латвія, Естонія, Польща. Цей список можна продовжувати», - зазначив Олександр Качура.

Народний депутат наголосив, що ті країни, які оголосили про скасування безвізового режиму з росією, дійсно показали свою позицію.

Популярні новини зараз
Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, Олександр Кочетков розповів, чи домоглися ЗСУ перелому на фронті.

Також Знай.ua писав, що путін почав кидати жителів ОРДЛО з російськими паспортами: не можуть виїхати за кордон і не мають прав.