Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Перелом – це подія, битва, ряд битв, які змінюють хід війни, якщо одна сторона наступала, то після цього вона вже не наступає, вона лише обороняється та відкочується назад», - пояснює Олександр Кочетков.

На його думку, поки що не можна називати успіхи українських військ переломом. Зокрема, зазначає політтехнолог, це було б так, якби успішний український наступ був не лише на Харківському напрямку, а й у Херсонській та Запорізькій області, якби вдалося перерізати так званий сухопутний коридор із Донбасу до Криму, зруйнувавши всю їхню логістику.

«Те, що сталося – це виграна Україною битва за ініціативу. Справа в тому, що важливо, хто володіє ініціативою в цих військових діях. Без володіння ініціативою не можна виграти війну, це у принципі неможливо. Виграє війну той, хто володіє ініціативою», - наголошує Олександр Кочетков.

До цього моменту, розповідає експерт, російські війська диктували ініціативу: вони нападали, вони тиснули, вони окуповували, вирішували, куди наступати. Тепер же, констатує він, ця ініціатива перейшла до нас, тепер ситуацію на фронті ми будемо диктувати, вирішувати, куди йти, у якому напрямку продовжувати наступ. Як підсумовує політтехнолог, битва за ініціативу виграна, скоро буде продовження.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть Арестович поспішає на допомогу накрученим україцям: чому варто виключити варіант ядерного удару Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах пояснив, що путін може бути не в курсі поразок російських військ на харківському напрямку.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, що росія більше не має шансів на військові успіхи.