Про це він розповів у своєму блозі.

«Ми знаємо з історії, що диктатори хочуть чути лише хороші новини, і їхнє оточення це чудово розуміє, тому вони дають йому ту інформацію, щоб він їх не вбив», - зазначив Гаррі Табах.

За словами військового, та сама ситуація з президентом Росії – він насправді не знає про поразки російських військових, тому що його найближче оточення бреше йому, бо боїться роздратувати російського диктатора.

«Оточення диктаторів брехало ще з часів СРСР, наприклад, щодо врожаю Брежнєву, але тільки в магазинах нічого не було. Я думаю, що те саме у путіна», - підкреслив Гаррі Табах.

Як зазначив експерт, брехати головному правителю – це традиція ще з часів СРСР, коли найближче оточення та соратники боячись покарання повністю підміняли відомості, які доставлялися першому секретареві.

Популярні новини зараз
Арестович поспішає на допомогу накрученим україцям: чому варто виключити варіант ядерного удару Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, нардеп Олександр Качура повідомив, чи заборонять жінкам виїжджати за кордон.

Також Знай.ua публікував слова Олександра Мусієнка: Зараз поступово розвивається контрнаступ на Півдні, Херсонщина.