Про це він розповів на своєму каналі.

«Ну по-перше, знаєте, я хотів би тут дати чітку відповідь, які країни повинні доєднатися до ініціативи створення цього міжнародного спеціального трибуналу. Це повинні бути абсолютно всі країни вільного світу, всі країни, які вважають, що ґвалтувати, вбивати цивільне населення в європейській країні це абсолютно недопустимо, і це зло має бути покаране», - заявив Олександр Качура.

За словами народного депутата, створення міжнародного спеціального трибуналу затягується, оскільки європейська система взагалі така забюрократизована. Олександр Качура наголосив, що, хоч і був створений Міжнародний кримінальний суд, однак він не дає абсолютних можливостей притягти до відповідальності тих, хто став першопричиною злочинів, акту агресії в Україні.

«Путін дав наказ вчинити акт збройної агресії, повномасштабного вторгнення ще 2014 року, потім повномасштабне вторгнення в 2022 році для того, щоб знищити Україну й український народ. Саме тому він (путін – Ред.) повинен за це точно понести покарання», - додав Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Українці масово скаржаться на затримку пенсій: ПФУ намагається пояснити ситуацію Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів Росіяни можуть завдати масованого удару іранськими дронами Shahed-136, у небезпеці навіть столиця Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Мусієнко розповів, чи справляється російська військова машина з війною проти України.

Також Знай.ua повідомляв, що Олег Жданов пояснив суттєву різницю між снарядами та ракетами для Himars, і чому росіян панічно лякає обидва варіанти.