Про це вона розповіла на каналі «Садок вишневий».

«Мало хто сприймає Ернста як такого ідеолога та архітектора путінської епохи. І справді, можливо, правильно говорити про нього не як про архітектора, а як про декоратора путінської епохи, тому що саме він створив усі ті інтер'єри, всю ту візуальну естетику, яка асоціюється з путінською епохою», - повідомила Марія Кучеренко.

За словами аналітикині, канонічним прикладом діяльності Ернста може стати те, що інавгурацію президента рф в Андріївський зал переніс саме він. Марія Кучеренко підкреслила, що Ернст обґрунтовував своє рішення тим, що росії тоді потрібна була така державницька нота, об'єднуюча позиція на початку 2000-х.

«І цією нотою було обрано ось цю помпезність, ось це посилання до імперії», - зазначила Марія Кучеренко.

Аналітикиня заявила, що вже тоді росія об'єднувалася навколо імперського, прагнула повернути традиції та дух саме імперського часу.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів У путіна залишилося всього два сценарії, як закінчити війну в Україні: обидва програшні для диктатора Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, представник ГУР МО Вадим Скибицький передбачив розпад путінської імперії після перших днів мобілізації: «Російський народ готовий».

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Мусієнко розповів, як російська пропаганда пояснює усі поразки їхніх військ на фронті.