Про це він розповів на своєму каналі.

«Дивлячись, до речі, на той самий контрнаступ, можна це охарактеризувати тільки декількома словами: те, що у рашистів закінчуються буряти. Ця нісенітниця, яка називається референдумом, а насправді це псевдореферендум, нічим іншим не є, ніж спробою, і справжньою метою є загальна мобілізація», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, росія на фоні проведення референдумів на окупованих українських територіях хоче оголосити загальну мобілізацію, щоб змусити ще більше чоловіків гинути на війні заради імперських амбіцій путіна. Олександр Качура наголосив, що зараз росії потрібна мобілізація, адже чисельність армії стрімко зменшується. Однак для проведення мобілізації потрібно створити вагому причину.

«Вони (російська влада – Ред.) начебто скажуть, що це вже їхні території, і потім своєму народу зможуть пояснити, чому повинні їхні діти, їхні чоловіки йти помирати», - зазначив Олександр Качура.

Популярні новини зараз
"Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, росіяни проти путінської мобілізації: у прокуратурі вже обіцяють 15 років за ґратами.

Також Знай.ua повідомляв, що політичний аналітик Олександр Новохатський повідомив, чи помітили росіяни зміну у свідомості українців.