Про це він розповів у програмі «Різні люди».

На думку експерта, Україна вже стала вагомим чинником НАТО, а в Альянсі тепер буде дві армії. Зокрема, зазначає він, раніше була лише сильна американська армія, а решта скоріше були помічниками.

«А тепер НАТО простягається від США до України: на тому фланзі одна велика армія, а на нашому - наша велика армія. Ми зараз за розміром яка армія у світі, за кількістю, чисельністю? По-моєму, третя після США та Північної Кореї», - констатує Михайло Шейтельман.

Також він вважає, що у майбутньому Україна може поділитися зі світом своїми технологічними здобутками. У приклад політтехнолог наводить «Дію», хай це база, але вона працює і розвивається навіть під час війни. Він наголошує, що після остаточного доопрацювання Україна може поділитися цим зі світом.

«Нам потрібно набрати найкращі рішення у технологічному та економічному сенсі, у політичному та суспільно-політичному ми можемо бути лідерами світу, реально навести нову політичну модель майбутнього», - пояснює Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, чи готується у росії протестна ситуація.

Також Знай.ua писав про те, що Піонтковський розповів, завдяки чому і коли закінчиться війна в Україні.