Про це він розповів у програмі «Мемасік».

«путін вистрілив собі в ногу, тому що насправді дестабілізація ситуації всередині буде на тлі закручування гайок. А тепер ще треба буде боротися із внутрішнім несприйняттям того, що робить путін», - переконаний Юрій Подорожній.

Водночас він зазначає, що сьогодні росіяни протестують не стільки через те, що їх посилають на війну проти країни, на яку вони ж самі і напали, скільки через те, що програють на фронті. Експерт підкреслює, що росіяни дійсно програють і це вже відчувають всі, саме із цим і пов’язане рішення оголосити мобілізацію.

«У нас одразу після широкомасштабного наступу з’явився мем «Як в армії служити, то всі хворі, а як на війну йти – всі здорові». І в цьому, напевно, психологічна відмінність війни для українців і для росіян. От їм – «натисну на решітку», а для нас – це ти мусиш піти і захищати Батьківщину. І це дуже важлива відмінність, яка завершиться для росіян великою трагедією», - підкреслює Юрій Подорожній.

А з цієї мобілізації, переконаний він, у росії виграють тільки працівники воєнкоматів і медичних комісій, тому що люди масово будуть відкуповуватися від армії.

Популярні новини зараз
"Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тизенгаузен повідомив, яка доля чекає на росіян після мобілізації.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, як будувалися Україна та росія після розвалу Радянського Союзу.