Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Україна збудувала за цей час державу, яка дуже оригінально влаштована: Майдан – батько порядку. Правда, це унікальний суспільний устрій, його не було, ми його придумали, він народився і його можна далі поширювати у світі», - розповідає Михайло Шейтельман.

росії ж, констатує політтехнолог, треба було побудувати державу в чистому полі, де знаходилися якісь заводи, якісь люди різних національностей, якісь ракети тощо. Загалом, каже він, багато чого було і з цього треба було створити державу.

«Факт той, що вони не збудували. У них взагалі не вдалося це побудувати, тому росія як держава рф так і не була створена», - підкреслює Михайло Шейтельман.

Принагідно гість програми згадує, що навіть у радянській армії, коли люди знайомилися, завжди називали республіку, з якої вони приїхали. Проте, констатує він, ніхто не називав рсфср, натомість називали окремі міста чи області, тобто не було навіть рсфср.

Популярні новини зараз
Микола Тищенко втік на Балі з хлопчиками призовного віку, Таїланд – це відмазка Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Загородній повідомив, що перед Україною зараз відкрилося багато можливостей.

Також Знай.ua писав про те, що Чаплигін розповів, чому росіяни тікають від мобілізації.