Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Україна збудувала за цей час державу, яка дуже оригінально влаштована: Майдан – батько порядку. Правда, це унікальний суспільний устрій, його не було, ми його придумали, він народився і його можна далі поширювати у світі», - розповідає Михайло Шейтельман.

росії ж, констатує політтехнолог, треба було побудувати державу в чистому полі, де знаходилися якісь заводи, якісь люди різних національностей, якісь ракети тощо. Загалом, каже він, багато чого було і з цього треба було створити державу.

«Факт той, що вони не збудували. У них взагалі не вдалося це побудувати, тому росія як держава рф так і не була створена», - підкреслює Михайло Шейтельман.

Принагідно гість програми згадує, що навіть у радянській армії, коли люди знайомилися, завжди називали республіку, з якої вони приїхали. Проте, констатує він, ніхто не називав рсфср, натомість називали окремі міста чи області, тобто не було навіть рсфср.

Популярні новини зараз
Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Загородній повідомив, що перед Україною зараз відкрилося багато можливостей.

Також Знай.ua писав про те, що Чаплигін розповів, чому росіяни тікають від мобілізації.