Про це він розповів у програмі «Воєнний кабінет».

Передусім експерт зазначає, що Лавров доволі легковажно поставився до законодавства у своїй заяві. Як він пояснює, згідно із законодавством рф референдуми не створюють юридичних наслідків щодо обов’язкового приєднання території, її анексії, окупації. Для цього, повідомляє експерт, має бути рішення Держдуми, Федеральних зборів і рішення, яке підпише російський президент.

«Питання в тому, що їм навіть тут начхати на законні процедури, вони знають, що вони хочуть зробити. Ця крадіжка української території, яку вони намагаються здійснити, цей розбій, важке порушення українського права, з якого боку не підійди, звичайно, викликає обурення світу», - підкреслює Олександр Мусієнко.

Зокрема, розповідає він, йдеться про чергові санкції, а держсекретар США Блінкен і зовсім заявив, що передана Україні американська та інша зброя може застосовуватися по окупованих територіях. Отже, констатує експерт, ніхто не визнає ці псевдореферендуми.

«Що стосується 12 мільярдів – це ж не кінець. На війні і гроші важливі, і тил важливий, і забезпечення важливе. Коли ми говоримо про війну на виснаження зокрема, якраз у нас, у України тил виглядає краще, це Захід, він стабільний», - зазначає Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається В українському посольстві в Мадриді пролунав вибух: співробітник натрапив на вибухівку 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Качура повідомив, що ще чекає на український народ під час війни.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, чи новий уряд Італії допомагатиме Україні.