Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Громада починається навіть із мінімального. Навіть в одній сім'ї, коли тільки виросли діти, – це вже міні-громада. Двоє людей – це громада, поряд живуть – це громада. Але ми запроваджуємо найголовніший термін – це «спроможність», чим вона може керувати», - повідомив Микола Сергеєв.

За словами гостя програми, громада має керувати абсолютно всіма існуючими ресурсами. Микола Сергеєв наголосив, що саме люди створюють додану вартість, вони освоюють ресурси, землі. І якщо законом передбачено, що люди можуть користуватися ресурсами, які під землею, необхідно зробити так, щоб вони могли керувати і ресурсами на поверхні землі.

«Оце треба врегулювати. Ці питання поки що не врегульовані. У нас відсутній основний закон», - заявив Микола Сергеєв.

Також він розповів, що в українській Конституції зазначено, що люди – це господарі країни, але зараз немає відповідного закону, який би міг формалізувати процедури самоврядування в державі.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олексій Арестович розповів, на що йде путін, щоб утримати автократичний режим: «Втратив союзників».

Також Знай.ua повідомляв про монополію чи конкуренцію: Сергій Гайдай пояснив, як треба будувати державу.