Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«А росію я почав розуміти й розуміти, що там відбувається, коли ми в українському барометрі встановили, принаймні, для себе, що таке Україна. Україна – це воля. І от коли ми почали оцю волю підкладати в усе, що нас оточує, і найцікавіше, що все, що нас оточує у цю волю вкладається дуже легко, елементарно, тільки тут я почав розуміти, що таке росія», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, росії не вдається виявити свою спільність і проявити спільнотність, у сучасних російських реаліях це взагалі штучні речі. Саме тому, як наголосив Олександр Новохатський, у росії не поширене таке поняття як волонтерство, і навіть під час війни волонтерів там виявилося зовсім небагато.

Також Олександр Новохатський розповів, що в Україні, на відміну від росії, волонтерство дуже підтримується народом, хоча зародилося воно теж досить нещодавно.

«Це не таке недавнє явище в Україні, як іноді здається на перший погляд. Тому що вперше ми побачили волонтерів як силу і як потужний якийсь прояв тільки в 2013-2014 році», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, російський генерал посварився з Кадировим: шукають винних та гризуться між собою.

Також Знай.ua повідомляв, що Сергій Хлань розповів, чи зміняться дії ЗСУ після псевдореферендуму.