Про це він розповів у програмі «Воєнний кабінет».

«До речі, це порушення прямих заповітів від класика Сунь-Цзи, який говорив про те, що правитель, імператор не повинен втручатися у ведення бойових дій, у нього мають бути хороші генерали, які мають відповідати за це, а у керівника має бути правильна політика і він все ж таки має менше втручатися у безпосередню реалізацію тих чи інших кампаній», - пояснює Олександр Мусієнко.

Тому, констатує він, очевидно, у кремлі ніхто не читав Сунь-Цзи або ж усі забули про нього, натомість там читають Карамзіна, Тарле, Ільїна та багатьох інших російських шовіністів. Якби ж російське керівництво читало класику або більше на неї зважало, підкреслює експерт, то знало би, що ситуація, яка виникає, коли правитель втручається безпосередньо в хід ведення бойових дій, закінчується вкрай невтішно, що і підтверджують сьогоднішні події на фронті.

«Отже, наказ, який путін міг дати особисто, це стояти до кінця. Ця ретроспектива є дуже невдалою, спроба реконструкції Другої світової війни - стояти до останнього патрона, сил не шкодувати і інші ось такі подібні накази - не найкраща практика, яку можна було би з цього згадати», - стверджує Олександр Мусієнко.

А відтак, підсумовує він, зрозуміло, як буде розвиватися сьогодні ситуація на фронті, адже росіяни зараз фактично мають порушену логістику, ще й отримують такі накази.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гайдай заявив, що ЗСУ офіційно розпочали деокупацію Луганської області.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе пояснив, чому росіян не можна пускати до інших країн.