Про це він розповів у програмі «Мемасік».

Як зазначає експерт, нещодавній ракетний терор, який росія влаштувала Україні, збігся із призначенням військового керівника, який управляє цією кампанією. На його думку, так він показує, на що здатен і за що його призначили, зокрема, звітується путіну, що вдарив по дитячому майданчику. Меншою мірою, каже політтехнолог, усе це пов’язано із Кримським мостом. Водночас він стверджує, що Україні слід брати на себе відповідальність за такі речі і, якщо Генштаб на щось таке натякає, то це добре.

«Ми ведемо сьогодні війну і кого прибирати на російській території за потрібне вважаємо, того повинні і прибирати. Вважаємо за потрібне сьогодні Кримській міст», - констатує Юрій Подорожній.

Як він пояснює, це унеможливлює швидке поповнення запасів російських військ і не живою силою, а військовою технікою.

«Кожну собаку ми приберемо в кремлі, ваших дітей, ваших батьків, ваших воїнів, ми всіх приберемо», - підкреслює Юрій Подорожній.

Популярні новини зараз
Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта Навіть природа на нашому боці: синоптик розповів про погоду в Україні у грудні Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Тарифи на світло: скільки доведеться платити українцям під час постійних відключень
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Притула розповів, чи можуть російські ракети зруйнувати енергетичну систему України.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков розповів, чи може Україна відновити свій ядерний потенціал.

https://youtu.be/CB5OTjrSXxI