Про це він розповів на своєму каналі.

Святослав Вишинський розповів, що студентів та науковців не випускають за кордон на навчання та на наукові заходи, хоча згідно із законом їх все одно не можуть мобілізувати. Але водночас, як зазначив філософ, зараз вільно гастролюють зірки шоу-бізнесу.

«Ні, я не вважаю, що співаки та гумористи роблять неправильно, але я не розумію, чому студенти та науковці, які заплатили за навчання чи отримали грант на дослідження, не можуть виїхати до університетів», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами філософа, досі залишається незрозумілим, чому українських трудівників, які переводять мільярди доларів в Україну, не випускають за кордон, тоді як зірки шоу-бізнесу спокійно продовжують свою діяльність в інших країнах.

«Адже всі вони на свої концерти отримують спеціальні виїзні дозволи, коли десяткам тисяч простих студентів усним розпорядженням заборонили виїжджати на навчання», - додав Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Кочетков розповів, що мобілізація ніяк не вплине на здатність військ рф не тільки наступати, але й тримати оборону.

Також Знай.ua повідомляв, що росіяни різко відчули потяг до навчання після оголошеної мобілізації: 240 чоловіків та 6 дівчат.