Про це вона розповіла на каналі «Садок вишневий».

«П’ять кращих піаністів Радянського Союзу народилися або в Житомирі, або навчалися в Одесі. Перш за все, це ми дали культуру отій імперії і тому Радянському Союзу. Тобто всі наші голосові жінки в 27 років ставали народними артистками Радянського Союзу. А знаєте чому? Бо вони вигравали міжнародні конкурси», - повідомила Юлія Глушко.

За словами Юлії Глушко, усі найкращі музиканти Радянського Союзу отримали освіту в Україні, тобто їхнє становлення відбувалося в українському середовищі. Як наголосила музикантка, в історії були такі періоди, коли з Петербургу посилали людей в регіони шукати таланти серед простого населення.

«Так, там (в українських містах – Ред.) були конкурси, але чому ми це все не підігрівали. Нам треба було підігрівати всю Україну, туди її вести, показувати», - додала Юлія Глушко.

Популярні новини зараз
Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський повідомив, чому українці намагаються жити майбутнім.

Також Знай.ua повідомляв, що політичний аналітик Олександр Новохатський повідомив, чи помітили росіяни зміну у свідомості українців[КО1] .