Про це він розповів у своєму блозі.

«Ми бачимо агонію кремля, яка пов'язана з тим, що вони не знають, що робити. Вони (росіяни, - Ред.), намагаються залякати та бити по об'єктах критичної інфраструктури», - зазначив Тарас Загородній.

На думку експерта, росія в агонії намагається позбавити українців електрики, щоб хоч якось вплинути на бойовий настрій та дух нашого народу.

«Зараз якось нелогічно, поки тепло на вулиці, займатись такими речами, бо можна встигнути ще все відновити. Ну, будуть перебої електроенергії і, можливо, проблеми з теплом, але це не критично для країни, тому що ми вже в європейській енергетичній системі», - підкреслив Тарас Загородній.

Як зазначив експерт, нещодавні удари росії по критичній інфраструктурі України ні до чого суттєвого не приведуть, тому що наша країна будь-якої миті може отримати необхідну кількість електрики з європейської енергосистеми.

Популярні новини зараз
Українцям будуть виплачувати дві пенсії одночасно: хто отримає більше грошей Відберуть житло через комуналку: хто з українців може залишитися без дому Можуть мобілізувати з інвалідністю: коли ТЦК не зробить вийнятків Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Майборода заявив, що Максим Микитась на хабарі чиновникам та депутатам витратив десятки тисяч доларів.

Також Знай.ua публікував слова Михайла Шейтельмана: Якби Росія не любила путіна зараз, то не було б жодної війни.