Про це він розповів на своєму каналі.

«Це (націоналізація російських активів – Ред.) було на часі ще в 2014 році, коли ця держава, яка себе називає російською федерацією, захопила й анексувала Крим, коли вони прийшли на Донбас. Це тоді треба було робити», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, ввести воєнний стан в Україні треба було ще в 2014 році, тоді ж треба було порушити питання щодо націоналізації активів росії. Олександр Качура наголосив, що Україна – досить розвинена держава в правовому полі, яка дотримується норм міжнародного права, тому дотримується всіх необхідних процедур. Росія ж ігнорує міжнародне право й вдається до свавілля своїми псевдоуказами.

«Ми ж такого не робимо, процедура йде, ми повинні виконати указ Президента, це буде понад 900 об’єктів. Вони спочатку після того, коли ми ухвалимо рішення, будуть передані в Агентство по управлінню активами або у Фонд держмайна», - заявив Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, у США насміхаються з жалюгідних спроб окупантів налякати українців: ЗСУ роблять максимальні успіхи на фронті.

Також Знай.ua повідомляв, що нардеп Олександр Качура повідомив, яке Україна готує покарання для путіна.