Про це він розповів на своєму каналі.

«В Ірпені на макулатуру здали більше тонни книг радянської доби. У тому числі й рідкісні наукові видання. Наукові книги та енциклопедії, звичайно, утилізували», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами філософа, серед знищених книг були англійсько-російські словники, книги із зоології, анатомії і навіть англійська література. Святослав Вишинський наголосив, що підтримувати українське книговидання треба, наприклад, за рахунок зниження податків. Заборона іноземної літератури не зробить людей розумнішими та інтелектуальнішими.

«Адже насамперед ми втратимо доступ до десятків тисяч найменувань західної перекладної літератури. Перекласти її на українську фізично неможливо, навіть якщо майбутні 100 років кожен українець підроблятиме перекладачем, а держава оплачуватиме кожне видання», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський повідомив, чому українці намагаються жити майбутнім.

Також Знай.ua повідомляв про ворогів церкви та народу: філософ Святослав Вишинський повідомив, чому в Україні закріпився тризуб, а не двозубець.