Про це він розповів на своєму каналі.

«На мою думку, зараз в Україні кожна людина може бути дуже корисною, особливо розумна, чесна і проста. Ось реально, бо сьогодні ми тут влада, сьогодні в Україні влада – це народ України. Ті, хто мешкає в Україні, напевно, це й самі бачать», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, сьогодні, як ніколи, влада належить народу України. Михайло Шейтельман наголосив, що це було й раніше, але зараз виявилося з особливою силою. Все зараз визначає воля та бажання українського народу, і жоден політик не може щось зробити проти волі народу.

«Сьогодні було дослідження, яке показало, що 86% українців категорично проти будь-яких переговорів з російською федерацією і вимагають продовжувати війну до перемоги. І лише 10% готові до переговорів. Пам'ятайте, путін створили 86% штучних. А в Україні 86%, які ніхто не створював», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" В українському посольстві в Мадриді пролунав вибух: співробітник натрапив на вибухівку Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський розповів, як українці передають свій душевний стан: «Серцю не накажеш».

Також Знай.ua повідомляв, що українці більше не вірять у погрози путіна про ядерну зброю і бажають боротися до перемоги: результати соцопитування.