Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Питання в тому, що українство – це не про національність і не про паспорт. Українство – це стан, внутрішній стан людини. Як передати душевний настрій, як передати стан поєднання всесвіту, людини й свободи. Тільки виключно через творчість», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, душевний стан українці можуть передавати через малювання, вірші, спів і навіть через усмішку. Як наголосив Олександр Новохатський, вкладати Україну можна не тільки в матеріальні речі, зокрема українці часто вкладають свій настрій у пісні. Українська пісня йде від того стану, коли людину ніщо не стримує, коли співає серце.

«А серцю не накажеш співати в неволі, серцю не накажеш співати примусово. І тому українські пісні від серця, саме від стану українства відрізняються неймовірною енергетикою, яка просто не лишає людей байдужими», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський повідомив, як треба будувати соціальну систему в державі.

Також Знай.ua повідомляв, що Юлія Глушко розповіла, де відбулося становлення найкращих музикантів Радянського Союзу: «Треба було підігрівати всю Україну».