Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Питання в тому, що людські системи скоріше схожі не на будівництва, не на конструкції, не на конструювання. Вони схожі на таку річ, яка називається садівництво, бо людські системи вирощують, вони ростуть, і тримаються вони якраз на носіях етики оцієї соціальної системи», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, демократія – це один із головних інструментів залучення людей в цю систему, яка виростає. Олександр Новохатський також зазначив, що чим ширша ідея, чим вона простіша, тим більше людей можна до цього залучити. Але тут вже виникає питання відповідальності людини в соціальній системі.

«У нас такий підхід, з одного боку, до спрощення сприйняття оцих речей, а з іншого боку – неймовірного ускладнення. Питання в тому, що має бути і демократія, і меритократія, але кожен має нести свою частину відповідальності і розуміти чіткі модельності, своє місце, свою соціальну роль і спільну мету існування», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський повідомив, до яких нових соціальних систем переходить наше суспільство.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський повідомив, яким має бути інструмент для порятунку світу.