Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Засуджувати мають люди волі, тому саме наш суд має бути український. Але європейці, американці мають розуміти, що ми робимо, за що ми засуджуємо. Коли ми починаємо діяти на цих підставах розуміння людиноцентричного світу, ідеології людиноцентричності, параметрів волі, вони (західні країни – Ред.) отримують механізм реструктурування світу», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, не можна шукати інструменти для порятунку світу серед обезволених. Олександр Новохатський наголосив, що той механізм реструктурування світу, який пропонують українці, люди волі, мав би лягти в основу великої дипломатичної діяльності.

«Ці речі мають транслюватися тими самими елітами. І не формальними елітами, а реальними носіями волі, бо Україна наступного циклу політичного чи глобальнополітичного – це якраз світ волі, це люди волі», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський повідомив, до яких нових соціальних систем переходить наше суспільство.

Також Знай.ua повідомляв, що путін ввів воєнний стан: Руслан Бізяєв розповів, що буде далі.