Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Треба виходити з іншої концепції, з іншого влаштування країни, коли енергогенерація починає бути розподіленою», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, прикладів використання розподіленої електрогенерації безліч, зокрема за цією концепцією поступово починає жити Німеччина. Олександр Новохатський зазначив, що з 2024 року в Німеччині жодна будівля не може бути здана в експлуатацію, якщо вона не має власного або вітрогенератора, або генератора на сонячних панелях, або іншого альтернативного джерела живлення, яке бере на себе «скачки» електроенергії й унеможливлює її несподіване відключення.

«Будь-який фізик чи будь-який інженер знає, що стійкість системи набагато більша, коли не 1, 2 чи 5 станцій виробляють електроенергію, а коли їх тисячі», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі
Показати ще

Раніше Знай.ua писав, як недорого утеплити будинок перед зимою: українець вигадав дієвий спосіб з екологічного матеріалу.

Також Знай.ua повідомляв про зиму та дороги: як підготувати свій автомобіль до майбутніх холодів.