Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Люди звикли сприймати екологічні питання як такі відсторонені питання, як там захисту океанів, китів в океанах, або захисту лісів, або захисту великої панди в Китаї. Ми ж не обговорюємо, чому ми їх маємо захищати. Тому що це етично, тому що в нашому новому світі ми маємо захищати живу природу», - повідомив Володимир Гарковенко.

За словами наукового консультанта, при розгляді таких питань люди змішують дві абсолютно різні науки. Як зазначив Володимир Гарковенко, є академічна екологія, яка здебільшого займається вивченням зв’язків, і вона не стосується захисту природу. Ця наука абсолютно відірвана від етики.

«А от є екологія промислова, і вона також не наголошує на тому, що ми маємо щось захищати, окрім одного об’єкта – вона захищає людину, її безпеку. Вона (промислова екологія – Ред.) вивчає усе навколишнє середовище з позиції, які екосистемні ресурси можна дати людині», - заявив Володимир Гарковенко.

Популярні новини зараз
На блокпостах у водіїв почнуть вилучати права: кого каратимуть Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, Держекоінспекція порахувала приголомшливу шкоду, яке завдало Україні вторгнення путінської орди.

Також Знай.ua писав про мільйонні забруднення річки Інгулець: Держекоінспекція розрахувала збитки.