Про це він розповів на своєму каналі.

«От що буде, якщо вибухне Каховська дамба, взагалі кому гірше буде? Прогнози такі, що якщо буде зруйнована дамба, затопить лівобережну частину Херсона, росіяни будуть змушені відійти ледь не до Криму. І Крим залишиться без води, причому виправити цю ситуацію буде вкрай складно», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, росіяни не отримають сильної вигоди від підриву Каховської дамби. Борис Тизенгаузен підкреслив, що знищення ГЕС навіть не сильно сповільнить наступ ЗСУ, і, за різними оцінками, це може затримати українську армію лише на два тижні.

«Тому повний підрив дамби – це історія, яка негативно більшою мірою впливатиме на відступ російських військ», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Кирило Сазонов розповів, як ЗСУ можуть взяти Херсон.

Також Знай.ua повідомляв, що ЗСУ можуть вийти на кордони 23 лютого за 2 місяці, а до літа зайти до Криму: «Кремль це розуміє».