Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Як на мене, суть діяльності банку – це провести експертизу інвестиційної та інноваційної діяльності й встановити, наскільки цей кредит є безпечним, який банк видає. Банк проводить експертизу перед тим, як дати кредит, наскільки інвестор відповідає тому, що він заявляє про себе, і наскільки ця вся діяльність є насправді прибутковою та інноваційною», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, навіть коли людина хоче взяти споживчий кредит на не дуже дорогі побутові речі, банк все одно перевіряє платоспроможність клієнта, наскільки його діяльність стабільна. Як наголосив Анатолій Якименко, ключові кредитні лінії, які й призводять до серйозних фінансових потрясінь, - це і є так звані інвестиційні кредити.

«Коли інвестуються гроші у якісь серйозні виробництва, проекти міжнародні, вони здатні серйозно похитнути взагалі фінансові системи», - додав Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Виплати зміняться з 1 жовтня: що потрібно знати "Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня "У п*дарів все добре": український військовий вивчив начинку російських FVP-дронів і зрозумів, чого не вистачає ЗСУ
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, понад 7,4 млн гривень шкоди довкіллю розрахували фахівці Держекоінспекції минуло тижня.

Також Знай.ua повідомляв, що українським військовим передбачена компенсація: як це працюватиме та хто може отримати.