Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Я вважаю, що різниця між тими, хто продукує ці сенси, і тими, хто їх споживає, полягає лише в тому, що ми споживаємо ці сенси емоційно, спираючись на морально-етичні якісь засади. Ми там кажемо, що це добре, а це погано, тобто ми виходимо зі своїх якихось моральних поривів, тому що ми вважаємо, що мораль відрізняє нас від тварин», - повідомив Володимир Гарковенко.

За словами наукового консультанта, люди, які продукують сенси, що стосуються екологічних питань, більше спираються на якісь раціональні розрахунки, хоча й у межах якоїсь філософської концепції. Як наголосив Володимир Гарковенко, зараз усі екоактивісти керуються саме емоціями, а не раціональними засадами.

«Ну ми ж бачимо, що промови Ґрети Тунберг, що обливання картин екоактивістам, - це суто емоційні акції. Вони апелюють до обурення людей, але вони не оперують якимись прозорими розрахунками», - заявив Володимир Гарковенко.

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Держекоінспекція розрахувала мільярдні збитки довкіллю на деокупованих територіях Харківщини.

Також Знай.ua повідомляв, що науковець Володимир Гарковенко пояснив, чому люди неправильно розуміють екологічні питання.