Про це він розповів у програмі «Дипломатична кухня Трюхана».

«Що змінилося між самітом першої Кримської платформи й 2022 роком? Збільшилася кількість країн-учасників, і вона інтенсивно зростає. Це позитивна динаміка. Це дуже важливо, це впливає і на рішення ООН, тобто динаміка збільшується, працює позитивно дипломатія», - повідомив Андрій Щекун.

За словами громадського діяча, головний мінус Кримської платформи в тому, що досі не було створено ефективних інструментів деокупації Криму. Раніше, як зазначив Андрій Щекун, обговорювався тільки дипломатичний шлях, однак наразі це неможливо зреалізувати, зважаючи на війну, яку розпочала росія. Тому повернути Крим можна тільки військовим шляхом, що, звичайно ж, спричинить руйнування.

«Друга складова фінансова, адже деокупація Криму потребує ресурсів так само, як і відновлення України», - заявив Андрій Щекун.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Гроші змусять повернути державі: українців попередили До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Володимир Зеленський розповів, коли поїде до Криму.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог розповів, чим ще зараз росія може шантажувати світ та Україну.